Len málo vape značiek ponúka vaporizéry ako renomovaná špička AIR VAPE zo Spojených štátov amerických. Nejde totiž len o obyčajné elektronické zariadenia na vaporizáciu konopných kvetov s tuctovým dizajnom alebo konštrukčným prevedením. AirVape vaporizéry sú však nielen pekné a kvalitne prevedené, ale aj výkonné a hlavne moderné. Americká značka využíva veľmi pokročilé technologické riešenia, ktoré sa starajú o to, aby mal používateľ ten najlepší zážitok z vapovania sušiny alebo koncentrátu z rastliny konope. Skvelým príkladom môže byť populárny prenosný vaporizér X s vlastným digitálnym displejom, minimalistickým prevedením a kompaktnými rozmermi.

AIR VAPE vaporizéry patria na vrchol
AIR VAPE vaporizéry patria na vrchol. Vľavo je možné vidieť populárny model X na konopnú sušinu, vpravo pre zmenu model na koncentráty, ktorý nesie názov OM

Americká značka AIR VAPE

Prémiová americká vape značka AIR VAPE funguje od roku 2015, pričom vyrába a ponúka vaporizéry pre náročnejší zákazníkov, ktorí hľadajú tú najvyššiu úroveň kvality. A to bez ohľadu na to, koľko ich niečo také bude stáť. To však hneď neznamená, že tieto prenosné elektronické zariadenia stoja ako opotrebované autá. Práve naopak, za najlacnejší a zároveň aj fyzicky najmenší model v ponuke nedáte ani 60 euro. Pri produkte za 139 euro je navyše uvedené, že je k nemu k dispozícii aj určitým spôsobom limitovaná doživotná záruka. Výrobca tak dáva jasne najavo, že jeho ospevovaná kvalita nie je žiadny žart, ale pre konkurenciu krutá realita. A to najmä vtedy, ak je reč o technologických riešeniach.

Technológia modelu X v akcii
Technológia modelu X v akcii

AIR VAPE vaporizéry (AirVape)

Sú síce pekné, praktické aj diskrétne, no vaporizéry AIR VAPE vynikajú predovšetkým v tom, čo skrývajú vo svojich útrobách. A tak to má byť. Na používateľské skúsenosti má najväčší vplyv samotná technológia, ktorej v tomto prípade patrí samotný vrchol. Napríklad taký Model X sa vďaka moderným vymoženostiam dokáže pripraviť na vapovanie konopných šišiek len za 20 sekúnd. Model OM je pre zmenu tak malý, že si ho neskúsený jedinec môže veľmi rýchlo spliesť s obyčajnou kľúčenkou. Aj napriek tomu však dokáže poskytnúť dostatočný výkon na to, aby s jeho pomocou bolo možné vapovať konopný koncentrát s vysokými koncentráciami účinných látok a živín.

Vaporizér AIR VAPE X na sušinu

Populárny prenosný vaporizér na konopnú sušinu s názvom AIR VAPE X kombinuje moderný, minimalistický dizajn s prvotriednou technologickou výbavou. A to vrátane 1,3-palcového, monochromatického displeja, kde má používateľ k dispozícii všetky dôležité informácie, ako je napríklad aktuálna teplota alebo aktuálna úroveň batérie. Súčasťou praktickej konštrukcie z prvotriednych materiálov (keramika + oceľ) je okrem iného aj špičková keramická komora oválneho tvaru vrátane technológie, ktorá sa stará o jemnú, chutnú paru udržiavaním optimálneho ohrevu konopných kvetov. Ten sa môže pohybovať v rozsahu od 90 do 220 stupňov Celzia. Cena v tomto prípade prípade dosahuje spomenutých 139 euro.

Model X v dvoch farebných prevedeniach
Model X v dvoch farebných prevedeniach

Model X využíva kombináciu kondukčnej a konvekčnej technológie na dosiahnutie najlepšieho ohrevu len za 20 sekúnd na optimálnu úroveň. X je ultimátny osobný vaporizér na suché byliny s vynikajúcim výkonom a najvyššou úrovňou diskrétnosti.

AIR VAPE

Vaporizér AIR VAPE OM na koncentrát

Ako už bolo spomenuté, prenosný vaporizér AIR VAPE OM by si neskúsený jedinec veľmi rýchlo splietol s nefunkčnou kľúčenkou na ozdobu. A práve v tom sa skrýva čaro tohto veľmi diskrétneho elektronického zariadenia na vaporizáciu nielen vysoko-koncentrovaných konopných koncentrátov, ako je napríklad CBD DAB. Vstupný materiál sa iba jednoducho vloží do prítomnej magnetickej vape catridge (náplň) a vaporizér je po nastavení jednej z troch predstavených napätí pripravený do ostrej akcie. Samozrejme, ani v tomto prípade nechýba štýlový, moderný dizajn ani vysoko-kvalitné materiály, ktoré mu dávajú veľmi prémiový šmrnc. Zariadenie však nestojí viac ako 60 euro.

NEPREHLIADNITE
HQD reklama 2
AirVape OM
AirVape OM

Najinovatívnejší vaporizér na olej alebo koncentrát model OM sa tešil až takej popularite, že si zaslúžil upgrade a nový, svieži dizajn. Nenechajte sa ale zmiasť vzhľadom, môže to totiž vyzerať ako obyčajná kľúčenka.

AIR VAPE

© weedblog.sk – weedblog články – novinky – recenzie

Zdieľaj článok