Hľadáte najlepší vape pen s nikotínom alebo bez? Elektronická cigareta, ktorá obsahuje takzvaný liquid, funguje na princípe vaporizácie. To inými slovami znamená, že v jej útrobách prebieha nahrievanie prítomnej tekutej náplne s účinnou látkou, vďaka čomu vzniká takzvaná aerosól. Vodná para slúži ako nosič nikotínu, ktorý sa prostredníctvom inhalácie dostane do pľúc užívateľa a potom do krvného obehu, kde začne účinkovať. Nie je preto asi ani žiadnym veľkým prekvapením, že je o kvalitný vape pen čoraz väčší záujem. Ktorý z nich je teda najlepší?

CBD predajnaizy vape

Najlepší vape pen s nikotínom
Najlepší vape pen s nikotínom vyrába napríklad aj renomovaná značka HQD. Nič však nepokazíte ani vtedy, keď si kúpite Salt Switch

Najlepší vape pen s nikotínom (pod)

Najlepší jednorazový vape s nikotínom vyrába na základe našich bohatých skúseností renomovaná vape značka HQD, ktorá predáva svoje jednorazové elektronické cigarety WAVE alebo CUVIE po celom svete. Majú síce mierne nadštandardnú cenovku, no čo sa týka chuti, výdrže alebo účinkov, tak nemajú konkurenciu. A to aj vďaka tomu, že obsahujú nikotínovú soľ podobne ako taktiež populárna e cigareta Elf Bar.

Nič však nepokazíte ani vtedy, keď si zaobstaráte na Slovensku extrémne populárnu e cigaretu Salt Switch, ktorá je taktiež naplnená čoraz populárnejšou nikotínovou soľou. Avšak na rozdiel od vyššie spomenutej e cigarete HQD WAVE so 600 šlukmi, v tomto prípade je k dispozícii 350 až 600 ťahov. Značka Salt Brew Co. začala totiž zavádzať na trh novú technológiu, vďaka ktorej zlepšila výdrž o 150 šlukov. Prečítajte si Salt Switch má lepšiu výdrž.

Nikotínová e cigareta

Ako už bolo spomenuté, vape pen s nikotínom (pod) má v porovnaní s bežnými tabakovými cigaretami z trafiky hneď niekoľko nezanedbateľných výhod. O čom je reč? Elektronická cigareta nevytvára karcinogénny a smradľavý dym, ale vodnú paru (aerosól), ktorá môže mať chuť čistého tabaku, ovocia alebo cukríkov či žuvačky. Možností je naozaj veľa.

Medzi to najlepšie patrí aj Elf Bar vape s nikotínom
Medzi to najlepšie patrí aj Elf Bar vape s nikotínom (pod). Podobne ako HQD, aj v tomto prípade je reč o perfektnej chuti

Ako vybrať vape s nikotínom?

Pri výbere vape penu je dôležitá chuť aj výdrž. Ak teda hovoríme o jednorazovej elektronickej cigarete, ktorú nemožno znovu naplniť ani dobiť elektrickou energiou. Preto je potrebné vybrať pen, ktorý pochádza od overeného výrobcu s pozitívnymi recenziami. V opačnom prípade môže zákazník zostať nemilo prekvapený zlou chuťou alebo slabou hustotou vodnej pary. Prečítajte si Ako vybrať e cigaretu?

Čo všetko by mal mať kvalitný vape pen s nikotínom? Ako už bolo spomenuté v odstavci vyššie, medzi základné faktory, na základe ktorých sa treba rozhodovať, sú predovšetkým recenzie a skúsenosti iných užívateľov. Vďaka ním sa potenciálny zákazník dopracuje k informáciám, ako je kvalita chute alebo kvalita výdrže elektronickej cigarety.