👇 INZERCIA
Orange County CBD

eighty8 konopné HHC šišky a RECENZIA od WEEDBLOGu. Aké sú konopné kvety s HHC od obľúbenej českej značky eighty8? Prinášame skúsenosti s prémiovým HHC weedom v jedinečných strainoch, ako je aromatická odroda CANDY CRUSH alebo vesmírna alternatíva SPACE CANDY. V oboch prípadoch hovoríme až o 20 percentnej koncentrácii hlavného kanabinoidu, ktorým tu je nielen v Európe extrémne populárny Hexahydrokanabinol. A podobne ako pri eighty8 CBD premium vape NO.1, aj v tomto prípade môžeme hovoriť o veľmi unikátnych kúskoch, pretože vlastné HHC kvety s podobne prémiovou kvalitou v týchto dňoch ponúka len veľmi, veľmi málo európskych kanabis značiek.

eighty8 konopné HHC šišky RECENZIA weed blog
eighty8 konopné HHC šišky RECENZIA

S raketovo rastúcou popularitou kanabinoidu HHC prichádza i čoraz viac nápadov, ako obohatiť súčasný spotrebiteľský trh. Nie je asi preto žiadnym veľkým prekvapením, že sa na ňom začína objavovať čoraz viac konopných šišiek, ktoré disponujú vyššími koncentráciami HHC. Niektoré veľké kanabis značky, ako je napríklad česká prvá liga eighty8, obohatili svoje portfólio hneď o niekoľko nielen chrumkavo vyzerajúcich HHC strainov s poriadnou porciou extrémne aromatickej, voňavej a na terpény bohatej konopnej živice. Výnimkou nie sú, samozrejme, ani kúsky v tejto recenzii, kde sme hodili očko na dve brutálne odrody zo susedného Česka. Takto nejak si predstavujeme Premium Crafted Cannabis.

99HHC

👇 INZERCIA
happease

eighty8 prémiové konopné kvety s HHC

eighty8 prémiové konopné HHC kvety sú akoby z inej galaxie. Okrem prvotriedneho trimu je totiž k dispozícii aj brutálna konzistencia, hustota alebo pevnosť ukážkovo vyzerajúcich konopných šišiek. A nielen to. Po rozbalení balenia sa, podobne ako v prípade HHC Point kvetov, vyrúti veľmi, veľmi prenikavá konopná aróma, ktorá o pár sekúnd ovládne kompletne celú miestnosť. Cítiť ju však ale je i v otvorenom priestranstve, kde vie pútať nemalú pozornosť verejnosti. Pokiaľ by sa testovaný HHC strain CANDY CRUSH alebo SPACE CANDY objavil niekde na súťaži, tak tu nie je žiadnych pochýb o tom, že sa ocitnú na niektorej z prvých troch pozícií. Ide o ukážkové konopné kúsky pre tých najnáročnejších z najnáročnejších zberateľov a milovníkov konope.

eighty8 HHC weed CANDY CRUSH 20%

eighty8 HHC weed CANDY CRUSH s 20 percentnou koncentráciou vyzerá a vonia presne tak, ako aj znie jeho názov. Toto pompézne, konopnou živicou obsypané dielo je okrem iného vybavené extrémne prenikavou konopnou arómou so zemito-sladkým nádychom, ktorý si bez akýchkoľvek pochýb získa srdce nejedného náruživého zberateľa. CANDY CRUSH HHC kvety od eighty8 majú asi všetko, čo by mali mať každé jedny prémiové konopné šišky. A to bez ohľadu na to, čo sa skrýva alebo čo dominuje v ich chemickej štruktúre.

eighty8 HHC šišky CANDY CRUSH RECENZIA
eighty8 HHC šišky CANDY CRUSH RECENZIA

eighty8 HHC weed SPACE CANDY 20%

eighty8 HHC weed SPACE CANDY je, podobne ako aromatický strain CANDY CRUSH, vlhkým snom každého jedného milovníka kontroverznej rastliny konope. A to bez akéhokoľvek preháňania. Prémiová citrusová SATIVA s prvotriednou hustotou, tvarom a vzhľadom od šikovných pestovateľov má tentokrát v repertoári 20 percentnú kadenciu, ktorú okrem bohatého nákladu terpénov dopĺňa ešte aj zhruba to jedno percento THC delta 9. Ako už nepochybne mnohí počuli, v Česku bol ešte začiatkom roka zdvihnutý limit pre stopové množstvo, a to z 0,3 % až do 1 %.

eighty8 HHC kvety SPACE CANDY RECENZIA
eighty8 konopné HHC kvety SPACE CANDY RECENZIA

eighty8 konopné HHC šišky RECENZIA

Doslova lepkavý povrch, brutálne prenikavá aróma alebo neskutočne voňavá konopná živica. eighty8 konopné HHC šišky nás v recenzii presvedčili, že ide o produkt, ktorému sa rozhodne oplatí venovať pozornosť. Pokiaľ vám v zbierke chýbajú nejaké tie prémiové HHC vzorky, tak tu sú rovno dve z nich. A to navyše od českej značky, pre ktorú je konope srdcová záležitosť. Čo viac si priať? Ukážkový trimm, ukážkový tvar alebo ukážková hustota sú len vrcholkom obrovského ľadovca, ktorý obráti miestny konopný priemysel hore nohami. Dva palce hore.

Zdieľaj článok
👇 INZERCIA
Orange County CBD