INZERCIA
Orange County CBD

PUFFY vape ΔO HHC a RECENZIA od WEEDBLOGu. Aká je jednorazová e cigareta s konopným destilátom od americkej značky SweetLife PUFFY? Obsah 2 ml náplne možno tentokrát označiť za koktejl plný kanabinoidov, ktoré sú v našich končinách jedno veľké tabu. Už nebude reč len o CBG, CBN alebo HHC, ale aj o látke ΔO (THC delta O) vrátane Δ8 (THC delta 8). Výrobca tejto nebezpečne vyzerajúcej kombinácii hovorí SUPER BLEND, ktorý navyše obohatil o lahodnú živicovo-broskyňovú chuť s názvom PEACH ROSIN a hybridný terpénový profil s vyváženým kreatívno-euforickým efektom.

PUFFY vape ΔO HHC RECENZIA
PUFFY vape ΔO HHC RECENZIA

Spojené štáty americké majú hype s kanabinoidmi, ako je CBD, CBG, CBN alebo HHC, viac-menej za sebou. Preto sa na miestnom spotrebiteľskom trhu objavuje čoraz viac produktov, ktoré ponúkajú psychoaktívne a návykové polo-syntetické látky ako THC-8, THC-10 alebo najnovší prírastok do rodinky s názvom THC-O. A to nielen samostatne, ale aj v kombinácii s vyššie spomenutými kanabinoidmi, vďaka čomu vzniká takpovediac jedinečný efekt. Niektoré americké značky si však tieto svoje konopné koktejly dokonca i pomenovali. Skvelým príkladom môže byť vape pen SUPER BLEND Peach Rosin od začínajúceho prvovýrobcu SweetLife PUFFY, na ktorý sme hodili očko v tejto recenzii.

SweetLife PUFFY vape z Kalifornie

Kanabis značka SweetLife PUFFY má základňu v slnečnej Kalifornii, konkrétnejšie mesto Long Beach. Pochádza teda z toho istého amerického štátu ako aj jej úhlavný konkurent HAPPI. Nie je sa však ani čomu čudovať, nakoľko práve Kalifornia stojí na čele veľkej zelenej revolúcie, ktorá už dlhšie prebieha na území USA. PUFFY vape pen prichádza však s niečím, čo v týchto dňoch ponúka len veľmi málo amerických značiek. Ako už bolo spomenuté, jeho obsah tvorí takzvaný SUPER BLEND – koktejl kanabinoidov, ktorý je až tak jedinečný, že si ho výrobca dal patentovať. Ide o niekoľko rôznych strainov s unikátnym chemickým vzorcom aj unikátnou chuťou, pričom je na výber ako INDIKA a SATIVA, tak aj vyvážený HYBRID.

INZERCIA
happease

Super Blends boli starostlivo vytvorené tak, aby napodobňovali skutočný zážitok zo živej živice. Každý kmeň má jedinečný patentovaný vzorec využívajúci kombináciu HHC-P, HHC-O, HHC, THC-O, Delta-8, Delta-9 a ďalších kanabinoidov s terpénovými profilmi, ktoré majú výraznú chuť.

SweetLife PUFFY
PUFFY vape ΔO HHC RECENZIA
PUFFY vape ΔO HHC RECENZIA

PUFFY vape Super Blend PEACH ROSIN hybrid

PUFFY vape Super Blend PEACH ROSIN obsahuje unikátny hybridný kmeň s autentickou živicovo-broskyňovou arómou, ktorý dopĺňa kanabinoid CBG, CBN, HHC aj THC-O (niečo ako HHC O). Posledné dve látky majú, čo sa týka percentuálneho podielu, značnú prevahu. A to aj nad taktiež prítomným kanabinoidom THC-8 alebo THC-9, ktoré sú k dispozícii maximálne do jedného percenta. ΔO s vysokou potenciou (High Potency) prislúcha približne 44 percent, zatiaľ čo HHC zhruba tých 18. Nejde tu však o novú verziu, ale o verziu, ktorú tvorí podiel 9S (4%) aj podiel 9R (14%). Vyššie spomenutá látka CBG (Kanabigerol) má na konte 4 percentá, látka CBN (Kanabinol) pre zmenu len 2.

Keď si to teda celé zosumarizujeme, tak nám z toho vznikne nebezpečne vyzerajúci koktejl prírodných terpénov a prevažne polo-syntetických kanabinoidov (dokopy takmer 90% z 2 000 mg), ktorý v praxi otvára bránu do druhej dimenzie. Nejde ale o nič psychoaktívne ani sedatívne, práve naopak. Vape dokáže v priebehu pár minút povzbudiť a zlepšiť kreativitu aj náladu, čo nás celkom prekvapilo. Očakávali sme totiž len obyčajný HIGH stav, nie niečo, čo človeka okrem iného i poriadne psychicky nakopne.

PUFFY vape ΔO HHC RECENZIA
PUFFY vape ΔO HHC RECENZIA

PUFFY vape ΔO HHC RECENZIA

PUFFY vape ΔO HHC a naša RECENZIA nás presvedčili o tom, že nejde o produkt, ktorý by bol v tejto chvíli vhodný pre európsky spotrebiteľský trh ako taký. Nie to ešte pre slovenský, ktorý je podstatne konzervatívnejší. Čo sa však týka vzdialenej budúcnosti, tak tu existuje pomerne veľká šanca, že ide o jednu z tých amerických značiek, ktoré majú v Európe pomerne slušné ambície. Podobne ako HAPPI vape z USA, aj PUFFY vape od SweetLife ponúka tak jedinečné konopné produkty, že im dokáže konkurovať len veľmi málo konkurentov z konopného priemyslu. Nakoľko sme však za USA o pár rokov pozadu, tak si na obdobné hardcore kombinácie kanabinoidov na starom kontinente ešte chvíľu nepochybne počkáme.

Zdieľaj článok
INZERCIA
Orange County CBD