👇 INZERCIA
Orange County CBD

GUMMY Δ9 O HHC cukríky a RECENZIA od WEEDBLOGu. Aké sú americké konopné cukríky SUPER BLEND od ambicióznej značky SweetLife GUMMY? Prinášame jedinečné skúsenosti s produktom, ktorý ponúka veľmi unikátny koktejl kanabinoidov. Je až tak unikátny, že si výrobca, podobne ako pri PUFFY ΔO HHC vape, dal svoj chemický vzorec s názvom SUPER BLEND poctivo patentovať. Nakoľko ale neobsahuje len kanabinoid ako CBG, CBN a HHC, ale aj Δ9 (THC delta 9), Δ8 (THC delta 8) vrátane látky ΔO (THC delta O acetát), tak sa niečoho podobného v našich končinách podľa všetkého tak skoro nedočkáme. V USA nie je však dnes s predajom obdobne kontroverzných kúskov vôbec žiadny problém.

GUMMY Δ9 O HHC cukríky RECENZIA
GUMMY Δ9 O HHC cukríky RECENZIA

Americký spotrebiteľský trh s konope zažíva renesanciu. Ako píše Reuters, po tom, čo prezident Joe Biden udelil amnestiu tisíckam väzňov, ktorí boli v chládku kvôli menším problémom s marihuanou, možno očakávať, že príslušnú legislatívu čaká poriadne zemetrasenie. To inými slovami znamená, že ak avizované zmeny predsa len prebehnú, tak marihuana ako taká už nebude na federálnej úrovni USA zaradená medzi tvrdými drogami. A to potom otvorí dvere ako obchodovaniu s akciami veľkých kanabis značiek, tak aj plateniu za konopné šišky s THC prostredníctvom platobných kariet z bánk. Jedno aj druhé je momentálne v Spojených štátoch amerických komplikované až nemožné.

Preto asi nie je žiadnym veľkým prekvapením, že sa na pultoch amerických obchodov začínajú objavovať tak šialené koktejly kanabinoidov, ako ponúkajú aj testované GUMMY Δ9 O HHC gummies (nejde o HHC O) s Δ8 v spomínanom Super Blend prevedení. Aká je teda táto galaktická vecička v praxi?

👇 INZERCIA
happease

GUMMY Δ9 O HHC gummies Super Blend

GUMMY Δ9 O HHC gummies Super Blend vyzerajú možno na prvý pohľad úplne nevinne, no v ich obsahu sa okrem poriadne dávky cukru skrýva ako Δ9, tak aj Δ8, ΔO, HHC vrátane látky CBG a CBN. Jedno 50 gramové balenie obsahuje 10 gumových cukríkov, pričom každý z nich ponúka do 40 mg spomenutých kanabinoidov. 12 mg prislúcha Delta 9, zvyšných 28 mg kombinuje všetko ostatné. V teste sme hodili očko na šťavnatú príchuť FUJI-LALA, čo v praxi znamená poriadny náklad zelených jabĺčok. Samozrejme, ani v tomto prípade nechýba na balení šikovná detská poistka.

Táto super zmes obsahuje 12 mg Delta-9 THC získaného z konope s 28 mg THC-O, HHC, CBN a CBG, aby sme tak vytvorili jedinečný zážitok, ktorý nenájdete nikde inde.

SweetLife GUMMY by QWIN
GUMMY Δ9 O HHC gummies RECENZIA weedblog
GUMMY Δ9 O HHC gummies RECENZIA

Ako tvrdí samotný výrobca, SUPER BLEND, ktorý je súčasťou aj PUFFY HHC vape, ponúka jedinečnú kombináciu kanabinoidov, vďaka čomu sľubuje jedinečný zážitok. Už to nie je len o HHC alebo THC, ale o starostlivo navrhnutom pomere viacerých účinných látok z konope, ktorý vytvára až tak unikátny efekt, že ho je v praxi veľmi komplikované opísať. Pri prvej skúsenosti nie je preto vylúčené ani veľké prekvapenie.

GUMMY Δ9 O HHC gummies – chuť a účinky

Ako už bolo spomenuté, GUMMY Δ9 O HHC gummies v teste disponovali príchuťou s názvou FUJI-LALA, za ktorým sa skrýva šťavnatá chuť zelených jabĺčok. Ak by však niekto očakával absenciu horkastej konopnej arómy, tak je na omyle, pretože konope je v tomto prípade pomerne dosť cítiť. Autentická konopná chuť sa ale dostaví až po niekoľkých sekundách, na začiatku totiž dominuje spomenuté ovocie, ktoré je tak sweet, že nekompromisne obsadí všetky chuťové poháriky. Nekompromisný je ale aj samotný efekt, ktorý sa postará o poriadny zájazd do inej galaxie.

GUMMY Δ9 O HHC cukríky RECENZIA weedblog
GUMMY Δ9 O HHC cukríky RECENZIA

GUMMY Δ9 O HHC cukríky vytvárajú nezvyčajný sprievodný účinok, aký v týchto dňoch zrejme neponúka ani jeden podobný produkt na pultoch obchodov alebo e-shopov. Keďže jeden sladký kúsok obsahuje viac ako 12 mg Delta 9, 8 mg Delta 8, 5 mg Delta O Acetátu, 6 mg HHC a 4 mg ďalších kanabinoidov, ako je CBG a CBN, tak sa nemožno čudovať, že robí to, čo robí. Nejde však o nič, čo spôsobuje dočasnú stratu vedomia alebo slabšiu mŕtvicu, ale niečo, čo pripomína veľmi kvalitný INDOOR strain, no bez potenciálnych vedľajších účinkov, ako je paranoja, úzkosť alebo depresia. Človek nepociťuje silné psychoaktívne účinky ako pri klasike. Skôr niečo, čo pripomína jemnú eufóriu, povzbudenie a motiváciu.

GUMMY Δ9 O HHC cukríky RECENZIA

Podobne ako PUFFY HHC vape, ani GUMMY Δ9 O HHC cukríky nie sú produkt, ktorý by bol zrovna v tejto chvíli vhodný pre európsky spotrebiteľský trh, nie to ešte pre ten slovenský. Ide o vecičku pre odvážnych alebo skúsených milovníkov konope, nie pre toho, kto túto kontroverznú rastlinu videl maximálne na internetových fotografiách. Jednoducho povedané, máme čo dočinenia s veľmi kvalitným a zároveň aj poriadne unikátnym konopným výrobkom, ktorý je vďaka svojmu jedinečnému zloženiu ideálny do preplneného konkurenčného prostredia amerického spotrebiteľského trhu.

Zdieľaj článok
👇 INZERCIA
Orange County CBD