CALI Farms HHC-P vape a RECENZIA od WEEDBLOGu. Aké je HHC P vape pero od českej značky so sídlom v Kalifornii, ktorá si hovorí CALIFarms? Prinášame jedinečné skúsenosti s vape produktom, kde je síce pomenej známy, no čoraz populárnejší kanabinoid HHC vo verzii P (tzv. Hexahydrokanabiforol) vrátane čerstvých terpénov z prémiových strainov. Dokopy je k dispozícii 1 000 mg (1 ml), ktoré sa nachádzajú vo vysoko-kvalitnom konopnom destiláte so zlatistým sfarbením. V teste sme hodili očko na zberateľský kúsok s názvom MIMOS SUNRISE Live Resin v INDICA prevedení.

Cali Farms HHC P vape RECENZIA weedblog
Cali Farms HHC P vape RECENZIA

Ak máme byť úprimní, tak sme doteraz o kanabis značke CALIFarms ani len nepočuli. O to viac sme však boli počas festivalu CANNAFEST 2022 v Prahe prekvapení, pretože sme narazili na špičkové konopné produkty od českej značky so sídlom v slnečnej Kalifornii. Zaujímavá kombinácia, no ešte zaujímavejšie sú samotné výrobky, na aké len tak hocikde nenatrafíte. Okrem amerických CBD olejov s CBG a CBN sú k dispozícii aj vape cartridge alebo hneď niekoľko HHC produktov, medzi ktorými nechýba ani CALI Farms HHC-P vape pen. Čo všetko teda táto beštia ponúka?

Používáme pouze konopí té nejvyšší kvality z farem v Koloradu a Kentucky, které se poté zpracovávají v Kalifornii. díky tomu, že žijeme jen kousek od nich, máme kontrolu nad kvalitou přímo ve svých rukou.

CaliFarms

CALI Farms HHC P MIMOSA SUNRISE Indica

CALI Farms HHC P vape pen, na ktorý sme sa pozreli, obsahuje terpénový profil známeho kanabis strainu MIMOSA SUNRISE v takzvanom INDICA prevedení. Vape nádrž, ktorú nemožno dopĺňať, obsahuje 1 ml prémiového konopného destilátu, kde sa dokopy nachádza 1 000 mg účinných látok. Teda aspoň tak to vyplýva z balenia, kde sú uvedené informácie o produkte, ako je aj to, že terpény v obsahu pochádzajú priamo z konopnej živice prvotriednych strainov, ktoré rastú v USA. Tam zároveň prebieha ako výroba, tak i samotné testovanie produktu treťou stranou. Koncentrácia hlavnej účinnej látky nie je uvedená, pretože ide o verziu P, ktorá má zvyčajne len od 2 do 5 %. Jej buddy s vyššou kadenciou môže byť buď klasika HHC alebo HHC O.

INZERCIA
HQD vape

HHC-P je jeden z nejnověji objevených kanabinoidů. Je to tak trochu kříženec mezi populárním HHC (hexahydrocannabinolem) a THC-P (tetrahydrocannabiforol).

CaliFarms
CaliFarms HHC P vape pen RECENZIA weed blog
CaliFarms HHC P vape pen RECENZIA

CALIFarms HHC P vape pen posúva hranice

HHC P vape pen z dielne česko-americkej značky CALIFarms posúva hranice. A to ako po obsahovej, tak aj po technologickej stránke vape produktu, ktorá skrýva hneď niekoľko zaujímavých perličiek. Ako je príležitosť vidieť na fotografii balenia nižšie, okrem prvotriednych materiálov ako nerezová oceľ je k dispozícii aj pokročilý kryštálový atomizér alebo také variabilné riadenie teploty. To inými slovami znamená, že čím silnejší ťah, tým viac aromatickejšej pary. Treba si však dávať pri zberateľskej činnosti pozor, pretože ide o kúsok pre ostrieľaných zberateľov expertov. Kanabinoid HHC-P je totiž úplne niekde inde ako klasické HHC, ktoré je možné zohnať v susednom Česku na každom rohu.

Čo je Live Resin Terpén? Ide o prémiovú alternatívu klasických konopných terpénov, ktoré sa používajú v konopných destilátoch na vapovanie. Prémiovú preto, lebo značka CALI Farms využíva pokrokovú metódu spracovania, ktorá umožňuje rastlinu konope bezprostredne po žatve zamraziť. Tak sa zachová pôvodná kvalita vyhľadávaných živín, ako sú terpény. Aerosól má potom veľmi autentickú arómu.

Cali Farms HHC P vape pen RECENZIA weedblog
Cali Farms HHC P vape pen RECENZIA

Ako sme už písali v recenzii KannaSTAR HHC P O cartridge, nová účinná látka HHC-P môže byť až 20 násobne efektívnejšia ako obyčajné HHC. Preto má podstatne vyššiu cenovku. Zberateľ sa však ocitne v poriadnej vzdialenej dimenzii už po jednom maličkom puku, pričom si to ani nestihne uvedomiť. CALI Farms HHC-P vape púšťa atómové bomby, ktoré sú enormne rýchle, intenzívne aj citeľné. Rozhodne nejde o nič, čo možno porovnávať s klasikou, ale skôr s poriadnym INDOOR strainom z hydroponického pestovania. Ešte sme nenatrafili na nič tak šialené.

CALI Farms HHC-P vape RECENZIA

Česká značka, ktorá má centrálu v slnečnej Kalifornii, priniesla do strednej Európy závan pokrokovej americkej kultúry. Unikátny CALI Farms HHC-P vape nás v recenzii presvedčil, že tu nič podobné zatiaľ neexistuje. Ak však zoberieme do úvahy, že ide o pomerne horúcu novinku konopného priemyslu, tak sa ani nie je čomu čudovať. Preto je len otázkou času, kedy starý kontinent zaplaví vynovená verzia kanabinoidu HHC s názvom Hexahydrokanabiforol. Otázne je už len to, či sa so zatiaľ slabo preskúmanou novinkou nespájajú väčšie riziká. Predsa len ide o niečo, čo môže byť až niekoľkonásobne efektívnejšie. Zariadeniu ako takému nie je však čo po technickej stránke vytknúť. Švajčiarske hodinky.

Zdieľaj článok