👇 INZERCIA
Orange County CBD

eighty8 HHC dab extract 95% a RECENZIA od WEEDBLOGu. Aký je konopný dab s HHC od obľúbenej českej značky eighty8? Prinášame jedinečné skúsenosti s produktom, ktorý na Slovensku patrí medzi veľmi kontroverzné kúsky z konope. To nám však rozhodne nebráni v tom, aby sme sa pozreli na to, čo všetko tento ambiciózny a zároveň i pomerne jedinečný HHC extrakt s podobou hustého dabu ponúka. Okrem brutálnej, až 95 percentnej kadencie je k dispozícii ako plné spektrum kanabinoidov, tak aj ukážková konopná vôňa s prenikavým zemito-citrusovým nádychom, ktorá dáva jasne najavo, že ide o prémiovú úroveň kvality. Rozhodne však nejde o produkt pre toho, komu je potrebné vysvetľovať jeho osud.

eighty8 HHC DAB extract RECENZIA weedblog
eighty8 HHC DAB extract RECENZIA

Po prémiovom eighty8 HHC vape, CBD vape NO. 1 a konopných HHC kvetoch CANDY CRUSH + SPACE CANDY sme hodili očko aj na eighty8 HHC extract. A to najmä preto, lebo sme sa s ničím podobným ešte zatiaľ nestretli. Uvidíme, čo prinesie tohtoročný festival Cannafest v Prahe, no tohtoročná Cultiva vo Viedni predviedla len klišé HHC vapes alebo HHC edibles. Konopné extrakty, ako je HHC dab od eighty8, sme tam vôbec nenašli. Preto možno i v tomto prípade hovoriť, že máme čo dočinenia s veľmi jedinečným konopným produktom, nakoľko ho neponúka každá druhá kanabis značka. Vytvoriť prvotriedny HHC dab s tak vysokou kadenciou vyžaduje nielen množstvo skúseností s konope.

eighty8 HHC extrakt 95% Plné spektrum

eighty8 HHC extrakt obsahuje neskutočných 95 percent kanabinoidu Hexahydrokanabinol, a to vrátane plného spektra v stopovom množstve. Hustota dabu dosahuje ideálnu úroveň, vďaka čomu sa s konopným extraktom perfektne manipuluje. Nie je príliš hustý, no zároveň ani príliš riedky. Ak dáte sklenú nádobku na pár minút do nezvyčajnej polohy, tak sa spolu s ňou zmení aj poloha hladiny extraktu, ktorý má tmavo zlatisté sfarbenie a prirodzenú, zemito-citrónovú arómu. Jedno štýlové balenie s pekným, moderným dizajnom obsahuje celkovo 1 gram.

👇 INZERCIA
happease

Tento produkt nemá na trhu konkurenta. HHC dab s 95% HHC je jednoznačně nejsilnějším extraktem nejenom na českém, ale troufáme si říct, že také na Evropském trhu. Extrémně vysoká koncentrace HHC opravdu vystřelí z bot každého “sběratele”.

eighty8
eighty8 HHC dab RECENZIA weedblog
eighty8 HHC dab RECENZIA

eighty8 HHC DAB prichádza z iného vesmíru

Ako sme už spomínali, eighty8 HHC DAB rozhodne nie je vhodný pre zberateľa začiatočníka, ale skôr toho, kto už má za sebou poriadne vesmírne jazdy. Či už sa ocitne vo vape komore, ako súčasť rolls alebo v kotloch na fono, v každom jednom prípade dokáže narobiť poriadnu neplechu. Samozrejme, v dobrom slova zmysle. Prémiový HHC extract od českej značky eighty8 púšťa ohromne bomby, ktoré dokážu zaskočiť i toho najskúsenejšieho fajnšmekra. A to bez akéhokoľvek preháňania. Pri väčších porciách môže zberateľ skončiť ako Varšava v roku 1939.

Pokud hledáte to nejsilnější co aktuálně Český trh nabízí, tak tady máte výherce.

eighty8
eighty8 HHC extract dab RECENZIA weedblog
eighty8 HHC extract dab RECENZIA

eighty8 HHC DAB extract 95% RECENZIA

Jedinečný, extrémne potenčný aj vysoko kvalitný. Produkt eighty8 HHC DAB extract 95% je dôkazom toho, že český výrobca eighty8 patrí nielen na európsku úroveň. Je to taká výstavná skriňa, ktorá dáva jasne najavo, že za ňou stojí skúsená značka a šikovní ľudia. Eighty8 HHC extract možno považovať za jednu veľkú exkluzivitu konopného priemyslu, akú v týchto dňoch nedokáže vyrobiť, a teda ani ponúknuť hociktorá kanabis značka.

Zdieľaj článok
👇 INZERCIA
Orange County CBD