👇 INZERCIA
Orange County CBD

eighty8 HHC premium vape 99% a RECEZIA od WEEDBLOGu. Aké je jednorazové a prémiové vaporizačné pero s HHC od obľúbenej českej značky eighty8, ktoré má brutálnu, až 99 percentnú kadenciu? Prinášame skúsenosti s prvotriednym HHC destilátom, kde sa okrem širokého spektra kanabinoidov skrýva extrémne vysoká koncentrácia Hexahydrokanabinolu. Je až tak vysoká, že sa produktu v týchto dňoch dokáže vyrovnať len veľmi málo konkurenčných kúskov. A to i vrátane tých, ktoré pochádzajú až spoza veľkej mláky, kde dnes konopný priemysel praská vo švíkoch. Ako sme sa presvedčili na vlastnej koži, český výrobca eighty8 priniesol kúsok nielen na európskej, ale aj na medzinárodnej úrovni.

eighty8 HHC premium vape 99% RECENZIA weedblog
eighty8 HHC premium vape 99% RECENZIA

Portfólio značky eighty8 zahŕňa veľmi pestrý výber konopných produktov, medzi ktorými nájdeme i množstvo vaporizačných pier s parádne fungujúcou technológiou od CCELL a prémiovým konopným destilátom. Najlepší kúsok, ako je napríklad eighty8 NO. 1, obsahuje buď 98 % kanabinoidov ako CBD (Kanabidiol), alebo až 99 % kanabinoidu s názvom HHC. A práve tomu druhému kúsku je venovaný tento test. Čo teda hovoríme na šialene vybavený HHC vape pod zo susedného Česka, ktorý v sebe skrýva prvotriedny HHC destilát v broad spectrum prevedení od renomovaného výrobcu z USA?

eighty HHC vaporizačné pero 99 % MANGO

Ako už bolo neraz spomenuté, eighty HHC vaporizačné pero s 0,5 ml objemom ponúka takpovediac bezkonkurenčnú kadenciu kanabinoidov. Ešte sme sa zatiaľ nedostali k tak extrémne vysoko-koncentrovanému destilátu z konope, ktorý vie v neskúsených rukách narobiť celkom veľkú zlobu. Najmä, ak si niekto náhodou dopraje viac ako dva až tri väčšie puky.

👇 INZERCIA
happease

V recenzii sme sa pozreli na kúsok s exotickou príchuťou MANGO, vďaka čomu môžeme povedať, že je ako brutálne šťavnatá, tak aj brutálne autentická. Vzniknutá aerosól navyše nezanecháva takpovediac konopný odor, ktorý by vzbudzoval akékoľvek podozrenia z realizácie spoločnosťou odcudzovanej činnosti. Kompaktné, diskrétne a taktiež nesmierne citeľné. Na výber je ale aj Bubblegum, Cocos, Lemon, Cactus alebo Lychee.

Náš 99% HHC destilát, který používáme v našich perech importujeme od jednoho z největších výrobců v USA, a je vyráběn v certifikovaných laboratořích. Poměr molekul 9R a 9S je v ideálním poměru 1:1 pro maximální možnou účinnost.

eighty8
eighty8 HHC vape 99% RECENZIA weedblog
eighty8 HHC vape 99% RECENZIA

eighty8 HHC vape otvára inú dimenziu

eighty HHC vape otvára bránu do inej dimenzie. Ešte sme nestretli vape s tak šialene vysokou kadenciou, ktorá môže neskúseného kozmonauta poriadne zaskočiť. Pri jednorazových vape perách sa percentá HHC zvyčajne pohybujú od tých 60 do 80 %, takže možno povedať, že týchto 99 percent je poriadny extrém pre veľmi odvážnych milovníkov konope. Presvedčili nás o tom navyše i naše vlastné skúsenosti. Pri veľkej odvahe príde veľké prekvapenie a potom, samozrejme, aj väčšia opatrnosť. O to viac ale potom človeka baví cestovať v čase.

99HHC

eighty8 HHC premium vape 99% RECENZIA

Či už sme testovali produkty od špičiek z USA alebo Európy, ani v jednom prípade nešlo o tak citeľnú vecičku, o akej je tentokrát reč. Kúsok s názvom eighty8 HHC premium vape má nielen vďaka ozrutnej, až 99 percentnej kadencii kanabinoidov obrovskú konkurenčnú výhodu, ktorá púta nemalú pozornosť potenciálnych zákazníkov a používateľov e cigarety. Rozhodne nejde o vape produkt pre toho, kto videl konope maximálne na internetových fotografiách z Google. Skôr si ho vieme predstaviť v rukách ostrieľaného zberateľa a náruživého milovníka kontroverznej rastliny, ktorý chce spoznať neďaleké vesmírne galaxie. Podobne ako pri HHC weede od eighty8, aj v tomto prípade musia ísť hore oba palce.

Zdieľaj článok
👇 INZERCIA
Orange County CBD