INZERCIA
Orange County CBD

Trip E, Dance E alebo Space E. Kontroverzná holandská značka Happy Caps prináša na európsky spotrebiteľský trh zaujímavé a zároveň i unikátne produkty v podobe tabletiek, ktoré obsahujú v našich končinách neznáme bylinky. O čo teda ide? Ako už napovedá názov výrobcu alebo názvy jednotlivých výrobkov, v každom jednom prípade hovoríme o takzvanom bylinnom stimulante, ktorý možno z pohľadu efektu prirovnať k tvrdým drogám. A to bez akejkoľvek štipky preháňania. Niektoré tabletky napodobňujú účinky halucinogénnych hríbov alebo tripu, iné zase euforické stavy populárnych syntetických a polo-syntetických drôg, ako je napríklad MDMA, PIKO alebo koks.

Happy Caps sú bylinné stimulanty
Happy Caps sú bylinné stimulanty

Holandská značka Happy Caps

Značka Happy Caps pochádza z liberálneho Holandska, kde sú jej psychiku stimulujúce tabletky brané ako úplne bežná záležitosť. Na oficiálnej web stránke sa ale o nej príliš nedozviete, pretože tam momentálne nemá žiadne detaily ani informácie. Dostupné sú zatiaľ len jednotlivé produkty vrátane popisu ich zloženia, ktoré v niektorých prípadoch zahŕňa celkom zaujímavé zložky. Ide o nebezpečne vyzerajúce koktejly účinných látok z rôznych kútov sveta, za ktorými podľa všetkého stojí buď veľmi skúsený šaman alebo veľmi zdatný chemik.

Aké majú tabletky Happy Caps účinky?

Zabudnite na konope, marihuanu, CBD, HHC aj THC, pretože tablety Happy Caps sú podstatne vyšší level. Účinok v tomto prípade už možno bez obáv prirovnávať k efektu viacerých tvrdých drôg, v niektorých prípadoch dokonca aj k ich vzájomnej kombinácii. Jednoducho povedané, ide o atypické produkty na zábavu alebo zlepšenie nálady či motivácie. Sú to prírodné stimulanty, ktoré tvoria dôkladne namiešané bylinky, bylinné korene a exotické rastliny, vďaka čomu vzniká unikátny, špecifický účinok. Niektoré tabletky ponúkajú halucinogénny, niektoré euforický a niektoré pre zmenu povzbudzujúci efekt. Výrobca má v portfóliu viacero rôznych produktov pre viacero rôznych potrieb – Trip, Dance aj Space.

INZERCIA
HQD vape

Happy Caps je rad účinných prírodných bylinných receptúr so širokým spektrom účinkov: povznášajúci, euforizujúci, upokojujúci alebo zlepšujúci náladu. Či už chcete ísť celú noc, alebo sa potrebujete poriadne povzbudiť po náročnom dni, receptúry Happy Caps vám poslúžia v každom jednom prípade.

HappyCaps
Happy Caps tablety obsahujú rôzne byliny, vďaka čomu ponúkajú rôzne účinky
Happy Caps tablety obsahujú rôzne byliny, vďaka čomu ponúkajú rôzne účinky

Trip E, Dance E alebo Space E

Čo sa týka jednotlivých produktov, tak napríklad také tabletky Happy Caps Trip E obsahujú zložky, ktoré v podstate napodobňujú účinok takzvaného tripu, kedy dochádza nielen k veľmi silným halucináciám. Dalo by sa to prirovnať k účinkom halucinogénnych hríbov, avšak s tým rozdielom, že trip vo väčšine prípadov ponúka intenzívnejší, respektíve silnejší efekt. Ak vás zaujíma zloženie, tak to v tomto prípade zahŕňa ako havajskú ružu (150 mg), tak aj kofeín (20 mg), stearát horečnatý alebo oxid vápenatý. V prípade modelu Dance E ide zase o kombináciu látok, ako je napríklad ashwagandha, pupočník ázijský alebo rozchodnica ružová. Ďalšie zaujímavé tablety s názvom Space E taktiež zahŕňajú havajskú ružu, a to vrátane látky teobromín alebo neohesperidín. Na svoje si preto príde nejeden vášnivý gurmán.

Happy Caps skúsenosti

Aké máme s Happy Caps skúsenosti? Aj keď nepatríme medzi ľudí, ktorí by si niečo také kupovali, musíme uznať, že tabletky majú veľmi citeľné grády. Nie je preto asi žiadnym veľkým prekvapením, že ich lokálni predajcovia ponúkajú ako zberateľské alebo výskumné predmety. Ak by to náhodou niekto prehnal, tak sa môže veľmi ľahko stať, že skončí na nemocničnom lôžku (zažije totiž poriadne silný bad trip). Je to takpovediac zábava pre takzvané fetky, ktoré vyhľadávajú prírodnejšie alternatívy tvrdých drôg. Bežný smrtelník sa toho môže zľaknúť skôr, ako vôbec začne s plnohodnotným výskumom.

Zdieľaj článok
INZERCIA
Orange County CBD