INZERCIA
Orange County CBD

HAPPI HHC gummies a RECENZIA od WEEDBLOGu. Aké sú HHC gumové cukríky od etablovanej kalifornskej značky HAPPI? Akú majú chuť, obsah alebo zloženie? Prinášame skúsenosti s HHC edibles, ktoré vynikajú hneď po viacerých stránkach. Okrem kvalitného spracovania je k dispozícii aj perfektná konzistencia želé vrátane chute, ktorá sa môže rovnať s chuťou prémiových sladkostí. A to aj napriek tomu, že je trošku horkastá. Jeden cukrík obsahuje 25 mg účinnej látky, ktorá nefiguruje na zozname zakázaných látok, pričom ide o exotickú príchuť Mango.

Po teste HAPPI HHC vape sme sa vrhli aj do testovania gumových cukríkov s HHC, za ktorými stojí ten istý výrobca. Ako už bolo spomenuté, značka HAPPI pochádza zo slnečnej Kalifornie, kde má nemalý klub fanúšikov. Svoje meno si v USA vybudovala hlavne vďaka nadštandardne vysokej kvalite, ktorej sa v súčasnosti dokáže vyrovnať len veľmi málo konkurentov z konopného priemyslu. Presvedčili nás o tom aj naše vlastné skúsenosti, ktoré sme nadobudli počas uplynulých týždňov. HAPPI HHC gummies sú podobne ako HHC vape na úrovni, aká nebude prekážať ani náročnejšiemu zákazníkovi. A to bez akéhokoľvek preháňania. Treba sa iba pripraviť na to, že sú podstatne citeľnejšie ako vapovanie.

HAPPI HHC gummies RECENZIA
HAPPI HHC gummies RECENZIA

HAPPI HHC gumové cukríky (mango)

Gumové cukríky HAPPI HHC gummies sú v jednom balení po 10 kusoch, kde je dokopy k dispozícii 250 mg účinnej polo-syntetickej látky. Jeden 4 gramový kúsok teda obsahuje 25 mg HHC vrátane exotickej mangovej príchute, ktorá prebíja horkastú chuť prítomného konopného extraktu s plným spektrom kanabinoidov. Značka HAPPI ich v Spojených štátoch predáva v rámci miestnej legislatívy s názvom Farm Bill z roku 2017, ktorá umožňuje výrobcom ponúkať konopné produkty s obsahom THC pod 0,3 %. A to aj bez toho, aby prešli cez kontrolu a schválenie FDA (Food and Drug Administration) – amerického úradu pre kontrolu potravín a liečiv. Preto sa i v tomto prípade jedná o šedú zónu spotrebiteľského trhu.

INZERCIA
happease

Sme na misii začať hnutie za šťastie. Svet sa zbláznil, život nie je žiadna istota. Usmievajte sa. Buďte šťastní.

HAPPI

HAPPI HHC gummies – obsah a zloženie

HAPPI HHC cukríky obsahujú vysoko-kvalitné suroviny, medzi ktorými dominuje spomenutý konopný extrakt s plným spektrom aj HHC, no bez THC. Ako už nepochybne mnohí z vás počuli, tá sa získava prostredníctvom chemickej premeny dobre dostupných kanabinoidov, ako je napríklad THC alebo CBD. A to najmä preto, lebo ich je v kontroverznej konope podstatne viac. Preto možno povedať, že HHC gummies od HAPPI obsahujú okrem iného i polo-syntetickú látku, o ktorej dnes toho príliš veľa nevieme. Ako bolo spomenuté, v jednom cukríku je k dispozícii približne 25 miligramov mierne psychoaktívnej a euforickej substancie, ktoré sa dokážu postarať o poriadne rodeo i ostrieľanejšiemu labužníkovi.

HAPPI HHC gumové cukríky RECENZIA
HAPPI HHC gumové cukríky RECENZIA

HAPPI HHC gummies – účinky a chuť

Keďže ide podobný kanabinoid ako THC, účinky HAPP HHC gummies možno prirovnať k stavu, ktorému sa hovorí HIGH. Efekt v praxi je však mierne slabší aj menej intenzívnejší ako v prípade marihuany, HHC O či HHC P, pričom to isté platí i o vedľajších účinkoch, ktoré nemajú až tak veľký dosah ani silu. Keďže sa tu ale tentokrát nebavíme o HHC vape a inhalácii, ale o HHC edibles a konzumácii, tak treba spomenúť, že jedenie účinných látok vytvára podstatne citeľnejšie aj dlhšie trvajúce (cez 4 hodiny) účinky. Sú síce stále slabšie ako v prípade THC, no dva gumové cukríky naraz dokážu prekvapiť aj skúsenejšieho užívateľa. A to i vďaka prenikavej mangovej chuti, ktorá značne prebíja konopnú arómu použitého extraktu z konope.

HAPPI HHC gummies RECENZIA
HAPPI HHC gummies RECENZIA

HAPPI HHC gummies RECENZIA

Aj keď ide o takzvanú šedú zónu spotrebiteľského trhu, musíme uznať, že kvalita gumovým cukríkom HAPPI HHC gummies rozhodne nechýba. Majú skvelú chuť, konzistenciu a efektívny účinok. Je teda pozoruhodné, ako sa tento unikátny typ trhu dokáže regulovať i bez priameho zásahu regulačných autorít. Preto možno vydedukovať, že každej jednej poctivej značke ide v prvom rade o spokojnosť zákazníka. A to bez ohľadu na to, či sa jej HHC produkt nachádza v čiernej, šedej alebo v komerčnej zóne s poriadnymi pravidlami, kde HAPPI HHC cukríky rozhodne nie sú.

Niečo podobné možno povedať aj o značke HAPPI zo slnečnej Kalifornie, ktorá je zároveň jediným výrobcom jej konopných produktov. Vďaka tomu má dosah na všetky dôležité aspekty výrobného procesu, ktorý začína pri sadení semiačok konope a končí pri balení hotových výrobkov.

Zdieľaj článok
INZERCIA
Orange County CBD